Blog Erotyczny: Opowiadania erotyczne

Darmowy sekstelefon

Darmowy sekstelefon

08.09.17  

Miałem się wykąpać przed spotkaniem z dziewczyną, kiedy zadzwoniła do mnie była. Nie chciałem się wdawać w dyskusje. A jednak zaciekawiła mnie!

Magiczny królik pomocnik

Magiczny królik pomocnik

25.08.17  

Kupiłem dziewczynie dwa prezenty: kwiatki i wibrator. Przy rodzicach wręczyłem kwiatki, wibrator w jej pokoju. Oboje myśleliśmy już o tym samym.

Najstarszy zawód

Najstarszy zawód

21.07.17  

Pewnego dnia ubrałam się w kusą kieckę. Do tego pończochy, szpilki… Mówiąc krótko, jak prostytutka. Aż wstyd mi było wyjść na ulicę, choć byłam w innym mieście!

Trójkąt w pigułce

Trójkąt w pigułce

23.06.17  

Są pigułki zmieniające świat w raj, na parę godzin. Później przez dłuższy czas jest jakby tak samo, z tym, że na odwrót. A gdyby tak wziąć... Magiczną pigułkę!?

Okno na nieznajomego

Okno na nieznajomego

31.05.17  

Zapomnij o konwenansach. Co się dzieje, gdy mijasz bardzo atrakcyjną osobę? Co gdy interesuje się tobą? Przyznaj się... Oczywiście myślisz o „stałym” partnerze?

Nie z kompletu

Nie z kompletu

21.04.17  

Są spotkania zapowiedziane, zwane randkami... Czasem jednak wypadki chodzą po ludziach! Wtedy sytuacja może nas kompletnie zaskoczyć.

Szczęśliwy dzień

Szczęśliwy dzień

21.03.17  

Idziemy do przodu. Dzieci rodzi się coraz mniej. Stajemy się coraz nowocześniejszym lecz starszym społeczeństwem. Może dzieci już się przejadły?

Sushi bez reszty

Sushi bez reszty

10.02.17  

Sushi to potrawa japońska złożona z gotowanego ryżu zaprawionego octem ryżowym oraz najróżniejszych dodatków. Zgłodniałeś? Ta historia nie tylko zaspokoi twój głód, ale również Twoje fantazje.

Chorwacka plaża

Chorwacka plaża

12.01.17  

Chorwacja to magiczne miejsce, pełne pięknych i dzikich plaż. Krystaliczne morze, dziewicza przyroda wspaniałe krajobrazy i bałkański klimat! Właśnie tu może spotkać Cię wiele niezwykłych i zarazem tajemniczych zdarzeń. Pozwól, że opowiemy Ci jedno z nich.

Opowiadania erotyczne w jaTM!

Opowiadania erotyczne w jaTM!

04.01.17  

Postaramy się przybliżyć Wam spojrzenie na świat erotyzmu i związanych z nim fantazjami. Wyobraźnia nasza jest ogromna i dzięki niej pobudzamy nasze zmysły do działania. Jedni piszą opowiadania inni uwielbiają je czytać i wgłębiać się w ten świat, który jest cudowny i pełny namiętności.