Blog Erotyczny: Seks ciekawostki

Dzień Całowania Chłopaków w Usta!

Dzień Całowania Chłopaków w Usta!

13.09.17

Panowie dzisiaj jest Wasz dzień, w którym możecie spodziewać się słodkiego i czułego pocałunku w usta. Niewiele jest rzeczy w życiu, które sprawiają nam przyjemność jak czuły dotyk ust płci przeciwnej. Zatem drogie Panie pamiętajcie, a zwłaszcza w dniu dzisiejszym o swoich mężczyznach i do dzieła!

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości!

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości!

24.07.17

To właśnie dziś 24 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości. Jak często poszukujemy miłości czy romansu w Internecie i czy potrafimy się do tego przyznać?

Dzień Łapania za Pupę

Dzień Łapania za Pupę

14.07.17

Dziś mamy 14 lipca Dzień Łapania za Pupę. Uwaga! Choć to bardzo przyjemne święto, to dla niektórych samców może skończyć się podbitym okiem!

Światowy Dzień Pocałunku!

Światowy Dzień Pocałunku!

06.07.17

Kto z was powtórzy ten pamiętny dzień? Światowy Dzień Pocałunku jest również obchodzony dzisiaj 6 lipca. Ten szczególny dzień możecie świętować częściej, nie tylko raz w roku? Każdemu z nas przyda się dzień, w którym możecie obdarować kogoś wyjątkowego pocałunkiem. Tylko powstrzymajcie się od jedzenia czosnku, a nawet miejcie przy sobie zapas miętówek. ;)

Dzień Łapania za Biust

Dzień Łapania za Biust

05.07.17

To już dziś 5 lipca Dzień Łapania za biust. Dziewczyny! zdejmijcie staniki, pozwólcie aby wasze piersi poczuły się wyjątkowo w tym szczególnym dla nich dniu! Ułatwicie mężczyznom obchodzenie tego święta, sami też możecie się połapać i pomasować i nikt się nie obrazi. :)

Międzynarodowy Dzień Przytulania!

Międzynarodowy Dzień Przytulania!

24.06.17

Kto z was powtórzy ten pamiętny dzień? Międzynarodowy Dzień Przytulania jest również obchodzony dzisiaj 24 czerwca. A możecie świętować częściej, nie tylko raz w roku? Każdemu z nas przyda się dzień, w którym przeznaczymy czas na okazywanie czułości naszym najbliższym.

Międzynarodowy Dzień Bez Majtek!

Międzynarodowy Dzień Bez Majtek!

22.06.17

Kto z was powtórzy ten pamiętny dzień? Światowy Dzień Bez Majtek jest również obchodzony dzisiaj 22 czerwca. A możecie świętować częściej, nie tylko raz w roku? Uchylcie rąbek tajemnicy...

Źródło zdjęcia: demotywatory.pl

Światowy Dzień Jazdy Nago Na Rowerze!

Światowy Dzień Jazdy Nago Na Rowerze!

10.06.17

Światowy Dzień Jazdy Nago Na Rowerze obchodzony i zwany za granicą jako World Naked Bike Ride, to nietypowe święto obchodzone 10 czerwca 2017. W kalendarzu świąt nietypowych jest w czołówce tych najbardziej kontrowersyjnych. O co w nim chodzi? Jakie jest jego przesłanie? Odważysz się je celebrować jak należy?

Międzynarodowy Dzień Seksu!

Międzynarodowy Dzień Seksu!

07.06.17  

Dzień bez seksu jest dniem straconym! Pamiętaj, abyś dzień święty święcił! Dzisiejszy 7 czerwca Międzynarodowy Dzień Seksu, zatwierdzony został w 2003 r. przez Radę Tradycji UE. Poważna instytucja, która zdaje sobie sprawę, że bez seksu nie ma ludzi - starzejemy się? Seks to zdrowie, źródło młodości i rozkoszy.

Światowy Dzień Bez Majtek!

Światowy Dzień Bez Majtek!

31.05.17

Światowy Dzień Bez Majtek to nietypowe święto o charakterze międzynarodowym. I mimo tego, że odbędzie się dopiero w przyszłym roku w maju, warto już teraz się do niego przygotować. W jaki sposób? Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... Bez bielizny, ma się rozumieć!